Zapping - frekvenční terapie

 

 

Akné, alergie, angína, astma, bakterie od A do Z, borelióza, bradavice na nohou, candida, cukrovka, EB virus a jiné viry, gastritida, hepatitida (žloutenka) B, Herpes (opary), chlamydie, chřipka, Legionella, migrény, motolice, mykózy, návaly pocení, otylost, paradentóza, příušnice, roztroušená skleróza, salmonely, škrkavky, některé druhy rakoviny (účast motolice Fasciolopsis buski), srdeční potíže (arytmie), třes rukou … a další onemocnění lze ovlivnit (vyléčit) pomocí ZAPPINGU
Co je zapping, na jakém principu pracuje?
V České republice zatím méně známý způsob léčení různých nemocí, který vychází z poznatkůněkolika vědců např. N. Tesly, Dr. Royala Raymonda Rifa, kanadské lékařky Dr. Huldy Clarkové … 
Za většinou nemocí se skrývá nějaký ten parazit (vir, bakterie, plíseň, hlísti, …). Jsou i diagnózy, u kterých se zatím obecně ani neví, že za nimi parazité rovněž stojí.
Po dlouholetém výzkumu Dr. Clarková zjistila, že je možné parazity, kteří se dostanou do lidského těla většinou s potravou, zničit během několika minut. Nejde o nic tajemného či o nějakou nadpřirozenou energii. Jde o fyzickou likvidaci parazitů, bakterií a virů vysokofrekvenčními impulsy.
Metoda zappingu je založena na faktu, že každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické vlnění neboli frekvenci – kmity. (Základní jednotkou této frekvence je 1 Hertz /Hz/ – jeden kmit za sekundu). Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu, ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne (video ´Zapping – co se v těle děje´), čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a tudíž k jeho deaktivaci.
Princip popsané metody spočívá ve využití generátoru kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min.8V) patogenní mikroorganismy (bakterie, parazity, viry, plísně, a další) v lidském těle ničí.
 
Důležité pokyny
Pijte dostatečné množství čisté vody před a poté, co jste prováděli zapping. Tento postup je nezbytný pro odstranění jedů z těla. Opomenutí pití vody může způsobit i vážné problémy.
Pokud jste citliví, začínejte jen 10 minutami zappingu denně.
Neberte léky nebo byliny nejméně 2 hodiny před zappingem a ne dříve než 10 minut po zappingu
Při provádění zappingu nespěte
Před zappingem ani po něm min. 1 hodinu nepijte žádný alkohol
Nepoužívejte zapping pokud máte stimulátor srdečního rytmu
Nedávejte sondy/elektrody přes zranění kůže, odřeniny, nové jizvy, nebo popáleniny.
Při ničení parazitů doplňte zappování ještě perorálním antiparazitikem – např. Tobolkami proti parazitům z Tibetské medicína B. Tichanovského nebo Praziquantel či Cesol (zde ale VELMI opatrně !!! Jedná se o silné přípravky s velkou zátěží pro organismus. Určitě se před užíváním poraďte s příslušným odborníkem)
Důležitou podmínkou úspěšného zappingu je plynulý posun frekvenčního pásma při aplikacích, které trvají déle něž 10 minut. Pro účinné ničení příčin nemocí (mikroorganismů) je doba zappingu nutná minimálně 15 minut.
(K určování parazitární zátěže se dnes využívají různé biorezonanční přístroje, které často předčí i současné diagnostické metody klasické medicíny a často jsou jedinou možností jak se dobrat příčiny nemocí.) 
Zaping metoda je absolutně bez vedlejších následků a je opravdovou revolucí v léčení nemocí. 
Membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči tomuto napětí než membrány patogenních mikroorganismů a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organismus neškodné.