SRT

SRT -Spiritual Response Therapy metoda (alternativní terapie) pracuje se záznamy naší duše, v nichž hledá a následně i čistí disharmonické programy a záznamy ze současného života, ale i z minulých životů. Je to metoda, bez použití hypnózy, která pomůže obnovit mentální, emocionální i fyzické zdraví. S pomocí této terapie je možné změnit svůj život k lepšímu. 

Mnoho lidí tuto metodu nezná a neví jak to funguje". Pracujeme totiž s naším podvědomím a to je vlastně naším, jakýmsi  monitorem našeho vědomí, které zaznamenává všechny  zážitky. Základem  je práce s Vyšším Já – duchovní radou bytostí, které člověku pomáhají v životě.  Každou chvilku se rozhodujeme, co dělat a jak se v rozličných situacích zachovat. Přesto někdy máme pocit, že nám naše plány něco „brzdí.

Odpovědi na otázky – Co mi brání být šťastný, žít život podle svých přání,… leží hluboko uvnitř našeho "já".  Naše mysl se skládá z vědomí, podvědomí a nadvědomí. Do našeho podvědomí jsou vkládány vjemy, pocity, myšlenky, které nám pak brání prožít život podle svých představ. A právě díky metodě SRT je možné nahlédnout do podvědomí a případné brzdící programy (plynoucí např. z nehody, hádky,…) pročistit a umožnit tak prožít plnohodnotný a láskou naplněný život. Tato metoda dovolí nahlédnout do duše a spojí člověka s vyšším duchovním já.  Metoda slouží k rychlému nalezení a uvolnění omezujících přesvědčení a myšlenek, se snahou na jejich místo v podvědomí dosadil myšlenky užitečné, láskyplné a prospěšné. Traumatický zážitek může ovlivnit mnoho oblastí našeho osobního života.

Během čištění může člověk cítit mrazení, teplo - od pocitu, že z vás něco padá až po lehkost a uvolnění. Tak se projevuje zablokovaná energie a emoce, které v sobě člověk drží, může uvědomit souvislosti ve vztazích v rodinách, odkud se problémy vzaly případně kde jsou ukryty příčiny jeho nesnází. Člověk během toho může zjistit, proč se některé situace v jeho životě opakují; proč prožil traumatizující zážitky, konflikty a stresové situace (práce, vztahy s druhými).

 

Může se odstranit strach, podceňování se, nízkou sebedůvěru a další negativní energie, které člověku brání prožít, pročistit hlavní čakry, jimiž do těla proudí energie atd. Též  může řešit problémy s učením, soustředěním se, stresem vůči škole a nebo konkrétnímu předmětu K odstranění stavů úzkosti, fobie a deprese, únavu, nespavost, nedostatek energie, pocit opuštěnosti, nejistoty nebo strachu, zadrhávání způsobené psychickým traumatem, neschopnost prožít naplno svůj život a najít si v něm svoje místo

Vyčištěním energií zablokovaných na úrovni tělesných orgánů a jejich ovlivnění pozitivními vibracemi je možné v mnohých případech umožnit tělu, aby se samo lepší regenerovalo a tak zlepšit stav mnohých nemocí. Vše souvisí to s karmickým zatížením 

Na světě existuje obrovský počet nejrůznějších diagnóz a nemocí, Představují pouze slabý článek řetězu.Všechny jsou důsledkem  jediné věci, a tou je stres. Pokud takový řetěz, čili systém zatížíte, pak se jeden z jeho článků rozbije. Všichni na světě máme vestavěný program, který spouští v našem těle samoléčbu. Když se zraníte, rána se zacelí a vyhojí. Když onemocníte infekcí, nastoupí imunitní systém, který zničí bakterie a viry a vyléčí vás. Imunitní systém je vytvoře,aby sám sebe vyléčil, nesmíte jej ale donekonečna ničit špatným myšlením. Protože jinak zeslábne a začne to s našim zdravím jít s kopce.  Že se člověk může zbavit úzkostí a depresí  bez léků.