Moje terapie - léčení, odblokování, harmonizace


Moje terapie spočívá v rozsáhlejším komplexním sjednocení  terapií a variant vyzkoušených za 8 let praxe s lidmi.Pomáhám lidem v poradenství a léčení jejich života, zvládání stresových a těžkých životních situacích, dále pomáhám s rozvojem v osobním i duchovním.Já osobně mám nejlepší výsledky pomocí metody SRT, která vyčistí téměř vše. Většina bloků má kořeny v minulých životech, a z rodu, zátěže matky otce, a z dob, kdy jsme byly plody v děloze. Mnoho lidí má v myšlení spoustu blokujících programů, např. sebetrestání,nízká sebeláska, nevíra, hněv- programy na chudobu, závislosti, ubližování si, a  mnoho jiných programů, které negativně ovlivňují život daného jedince.Programy sebetrestání, které se mohou spoštět z dob, kdy jsme byli malé děti a ty blokují celkově kvalitu života  hojnost na všech úrovních - ve zdraví, vztazích, penězích...

Mám znalosti v oblasti poradenství, léčitelství, regresní hlubinné terapie,  SRT metody, kraniosakrální terapie, reflexologie, aj. Zasvěcuji do nádherných energií Shambally, které velmi posunují a harmonizují lidi na duchovní cestě. Je to tzn.měnič životů. ( viz sekce shamballla ).Pro klienty, kteří v sobě mají viry, prvoky, plísně a bakterie ( téměř každý ), které způsobují mnoho rozličných nemocí např.(alergie, astma, bércové vředy, ztráta imunity, borelioza )mám k dispozici přístroj Super Ravo Zapper, který pomocí měnících se frekvencí ničí na 100% všechny nepotřebné viry, prvoky a plísně. Tím dochází k náhlému nárustu imunity. Dále pomohu vytestovat účinné léky a kapky na zlepšení zdraví.

Je mnoho cest k uzdravení, ale jedna nejhlavnější je milovat sám sebe, uvědomovat si svoji sebehodnotu a přijímat se všemi dobrými i špatnými vlastnostmi, milovat svůj vzhled, své tělo. Pěstovat si velmi dobré pozitivně zaměřené myšlení, a zázraky se mohou začít dít.

s láskou k vám Katy Ch.